No Widgets found in the Sidebar

Ricardo Álvarez Boxer

Ezzel a győzelemmel csak a hatodik harcos lett, aki a négy öblelés korszakában egy részlegben egyesíti az összes övet. A harc 23 473 500 dolláros élő kaput generált a 16 732 jegyből származó eladott jegyből. Ez alacsonyabb volt, mint az első ütés, de a Nevada boksz történetében még mindig a negyedik legnagyobb bruttó kapuk. A harc eladt 1.1 millió PPV -t vásárol, alacsonyabb, mint az első ütés; Mivel azonban ára 84 dollár.95, több bevételt generált körülbelül 94 millió dollár mellett. Augusztus 15 -én, Robert Diaz Golden Boy Matchmaker kijelentette, hogy Álvarez valóban részt vesz az IBF kötelező második napján, és teljes mértékben a harcra törekszik mind az IBF, mind a WBA címért. Azt is világossá tette, hogy míg Golovkin továbbra is megvédi a WBC és az IBO címet, Álvarez nem fizetne szankcionálási díjakat.

Napi Kenyér Mailbag: Bivol sokkok Canelo, Crawford-Spence, inoue-donaire, több-bokingcén.com

Napi Kenyér Mailbag: Bivol sokkok Canelo, Crawford-Spence, inoue-donaire, több.

Kattintson ide – Ingyenes felnőtt csevegés

A 21 965 -es eladási tömeg előtt a harc ismét nem volt vita nélkül, mivel Álvarez tizenkét forduló után többségi döntés útján legyőzte Golovkinot. Álvarez -t Dave Moretti és Steve Weisfeld bírák kedvelték, mindkettő a 115–113 -as mérkőzést szerezte, a harmadik bíró Glenn Feldman. A Bout -ot gólt szerező 18 média közül Ten Golovkin mellett döntött, Hét döntetlen, míg az egyik Gresed az Álvarez számára. Az eredménykártyák megmutatták, milyen közel volt a mérkőzés, amikor a bírók nyolc fordulót osztottak. Kilenc forduló után mindhárom bírónak az eredménykártyái 87–84 -es olvastak voltak az Álvarez számára.

Rigo alvarez ez alacsonyabb volt, mint a

Visszatérés a szuper középsúlyba

A harc után Álvarez és csapata meghívta a középsúlyos bajnokot, Gennady “GGG” Golovkin -t a gyűrűbe, hogy elősegítsék a köztük lévő jövőbeli harcot. A HBO Max Kellermanjével folytatott harc utáni interjú során Álvarez kijelentette: “Most harcoljunk.”2022. május 18 -án Álvarez elhagyta a WBC címet, amelyet Khan elleni küzdelemben védett. Egy interjúban Álvarez elmagyarázta, hogy Guadalajara, Jalisco szélén született, de családja eredetileg Los Reyes -ből származik, Michoacán.